Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kłopot z kontrolką Airbag!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kłopot z kontrolką Airbag!!!

    mirro, ja poprzeć muszę voice, nie chciałbym aby ominęła nas taka impreza 8) a już wiem na 100%, że nie wpadniemy całą moją 3-cą :/ ... także jestem za przełożeniem tego spotkania...

  • #2
    Kłopot z kontrolką Airbag!!!

    Witam, jak kupiłem parę lat temu skodę to były właściciel powiedział, że zapala się Airbag podczas dużego mrozu. I faktycznie tak było ze dwa razy. Teraz jeździłem chyba z rok z zapalona kontrolką. Dzisiaj podczas wizyty w aso (naprawa siłownika szyby) poprosiłem o wykasowanie błędu. Zapłaciłem 60 zł (ponoć ulgowo). Myślałem, że do zimy będzie spokój. Niestety po kilku km znowu się zapaliła - wydaje mi się, że w trakcie przejeżdżania przez leżącego policjanta.
    Czy Ktoś mi coś poradzi!!!
    Pzdr Mariusz
    ________________
    1,9 TDI L&K 2000r

    Komentarz


    • #3
      gisama, poprawić styki na taśmie pod kierownicą (mogłeś zapytać czy to świeciła poduszka od kierowcy).
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Czy poprawiając te styki muszę odłączyć aku?
        Ps. Mam gdzieś wydruk z vag-u to sprawdze jaka? Czy możesz doradzić jaki kupić vag, aby samemu sobie takie rzeczy posprwadzać?
        Pzdr Mariusz
        ________________
        1,9 TDI L&K 2000r

        Komentarz


        • #5
          gisama, jak masz wydruk to będzie pisało "resistance too high" i która poduszka. Do wszelakiego grzebania z poduchami to najlepiej odpinać aku. Najlepiej jest podjechać do jakiegoś speca od poduszek. Co do interfejsu to najlepiej z viaken.pl Jest cały wątek na ten temat:
          Forum - Octavia Club Polska
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X